| AlexMarian17 a întrebat:

Hei TĂU.Am o problema cu trimisul mesajelor de pe telefonul meu.Am un Samsung J5, iar mesajele le-am setat in asa fel in cat sa fie trimise pe mesenger, cu mesajele de pe Facebook.Dar cand vreau sa trimit un mesaj nu merge, nu se trimite.Am setat si invers, adica sa las sms-urile simple, sa nu fie incluse in messengr, dar tot asa se intampla.Nu pot trimite niciun mesaj. Aveti vreo idee despre asta?

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Incearca sa-i dai telefonului o resetare din fabrica. Alta idee nu am.