| andutzai a întrebat:

Deci...sa incep...eu sunt pe cartelă si am o optiune cu mesaje la fel si prietena mea, dar de ceva timp (3 saptamani)
eu nu pot sa primesc mesaje de la ea, dar ea poate trimite si primi mesaje de la altii, iar eu pot sa trimit mesaje prietenei mele(ea primindu-le) si primesc mesaje de la ceilalti (in afara de prietena mea). Ce credeti ca ar putea avea telefoanele :
* am sters toate mesajele primite si trimise (gandindu-ma ca nu mai am memorie, insa am verificat si cardul si mai am din memoria sa mai mult de jumate.) si prietena mea a facut la fel
* am umblat in setarile telefonului, insa nu am descoperit nimic...(asemenea si prietena mea)
PS: Mentionez telefonul meu este Samsung Wave 575, iar telefonul prietenei este Samsung Galaxy Mini si amundoua suntem pe orange.
Aveti idee ce ar putae fi si ce as putea face?

1 răspuns:
| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Pai s-ar putea sa fie de la retea suna la Orange sau mai intai uitate la setarile mesajului si vezi daca ai numarul de la centrul lor de mesaje daca nu-l ai ia-l de la prietena ta si scrielhappy