| gabygabygaby a întrebat:

Am actualizat wapp-ul(whatsapp) si nu imi mai apare ferastra cu setari.Nu am decat convorbiri contacte si butonul unde sa apasa sa suni.Mi-am schimbat telefonul pentru ca pe celallat l-am spart si mi-am pus acelasi numar de telefon. Poate fi asta motivul? Si cum il reglez?

Răspuns Câştigător
| Vlad99990 a răspuns:

Trebuie sa ai 3 puncte in coltul din dreapta sus, sau daca nu, ar trebui sa ai un buton de optiuni pe telefon undeva in stanga unde ai si butoanele de "back" si "home" si daca nici asta nu merge reinstaleaza wapp-ul
BAFTA happy