| Fanu23 a întrebat:

Hei TPU,am o intrebare,am inteles ca Flappy Bird nu il mai poti gasi pe google play sau in alta pare si daca il ia pe telefon se dubleaza valoare telefonului, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Adrian0102 a răspuns:

Acum sa fim serios, in primul rand cam a disparut isteria creata de aceasta aplictie

Mai pe scurt nu prea mai e la moda.

Inr-un timp mai se gasea cate un disperat sa dea nu sitiu ce suma de bani pe un telefon cu Flappy Bird instalat pe el.

E cam greu sa ma igasesti pe un individ de genu.

Oricum incearca sa publici anuntu pe Olx etc poate gasesti pe cineva dar in Romania e foarte greu.

8 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ai înțeles prost. E moca pe google play, ieri l-am descărcat. Plus că se găsește foarte ușor pe net.

| Whooooo a răspuns:

Fals!

| Brokenbone19 a răspuns:

Nu

| Fanu23 explică (pentru Adrian0102):

Mersi laughing

| AlexL28 a răspuns:

Nu mai e in Play Store, dar cei care l-au instalat o data il pot instala din nou tot din Play Store, deci doar cei care nu l-au downloadat nici cand a fost disponibil nu-l pot gasi. Plus ca apk-ul se gaseste usor pe net...deci nu-ti face sperante.

| sLy007 a răspuns:

Hai sa fim seriosi! doar dependentii de acest joc ar putea sa da bani in plus pentru joc! laughing se gaseste pe mobogenie, unde se gasesc si alte jocuri care pe play store se pot descarca doar daca platesti! de ex: Nfs Most Wanted! l-am descarcat si eu si merge perfect! big grin

| cozy1992 a răspuns:

Il poti gasi pe mobogenie sau mob.Depinde de cumparator, ca sunt unii care nu dau 2 lei pe el si unii care ar da si 50 de lei numai ca sa il aiba

| piratuu a răspuns:

Frate, oricum Flappy Bird nu mai e la moda. Si in plus, chiar daca nu mai e pe Magazin Play, il găsești foarte usor pe net.