| BogdanBogdanN a întrebat:

Hei Tpu.Am o mica problema, sper sa ma puteti ajuta.Am un telefon Allview Alldro P5, si nu am reusit sa pun un fundal de blocare la telefon..pentru cel mai bun raspuns dau funda. sperc a m-am facut inteles.

3 răspunsuri:
| Seby1994 a răspuns:

Sigur ca te-ai facut inteles. ti-ai luat un telefon Allview de 7-800 ron care in 4-5 luni se va duce de la touch-screen pana la camera si wirelles. app camera pe care scrie 8mpx nu e nici de 5 macar. a cumparat un var de-al meu din carefour. S-a uitat la pret si la specificatiile de pe hartie si l-a luat repede. Dupa 5 luni bazaia si se certa cu aia de la carefour sa-i dea banii inapoi ca nu e bun de nimic. bafta

| BogdanBogdanN explică (pentru Seby1994):

Mhm..eu il am de 1 an jumate, nu am avut nici-o problema cu el. sunt foarte multumit de telefon.am pus o simpla intrebare, credeam ca pot fi lamurit in legatura cu problema mea big grin.

| Seby1994 a răspuns (pentru BogdanBogdanN):

Hey, fara suparare. dar e un telefon romanesc (romanii nu se gandesc la toate).