| irina1803 a întrebat:

Am o urgenta. De curand mi-am luat un Iphone 5s si nu stiu cum sa-mi pun muzica fara bani pentru ca pe Itunes costa destul de mult... Explicati-mi sau spuneti-mi o aplicatie buna (sa pot sa ascult si fara internet). Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| DarkSunshiine a răspuns:

Nu iti poti pune muzica pe telefon fara a o cumpara. In schimb, cu ajutorul cablului de date pe care il conectezi la calculator/laptop iti poti adauga melodii pe care le ai in acesta prin aplicatia iTunes pe care o descarci gratuit de pe internet.
Iti las un videoclip care sper sa te ajute: https://www.youtube.com/watch?v=Yn_KpPilkUo
Este posibil totusi sa ai o alta versiune de iTunes diferita de cea din video, insa odata ce intri in aplicatie iti vei da seama ce trebuie sa faci.La inceput este mai complicat, insa pe parcurs iti vei da seama de multele setari pe care le poti face.
Alte metode, fara internet, nu sunt avantajoase si nici recomandate ( unele aplicatii din AppStore).
Sper ca te-am ajutat!

| K0sti a răspuns:

Daca ti-ai luat telefon de fite...
Vrei fite, platesti!