| VanessaVanessa55 a întrebat:

Am și eu o întrebare la cei care au IPHONE deci...
Cum pot sa ascult muzica fără semnal / net cu ce aplicație? Știu ca pot lua de pe iTunes da nu vreau sa dau banii și alte aplicații merg cu net.

Răspuns Câştigător
| FCx78 a răspuns:

Poți sa lua pe iTunes. Nu ii dai bani. E gratis. Am fost și eu. In pc ce instalezi iTunes. Dar trebuie sa ai Muzica in pc. Deschide iTunes și conectează dispozitivul la computer folosind un cablu USB.Fă clic pe pictograma dispozitivului în colțul din stânga-sus al ferestrei iTunes.Află cum trebuie să procedezi dacă nu vezi pictograma. Pictograma dispozitivului în colțul din stânga-sus al ferestrei iTunes. În lista de sub Configurări din partea stângă a ferestrei iTunes, fă clic pe tipul de conținut pe care vrei să-l sincronizezi sau să-l elimini. Pentru activarea sincronizării pentru un tip de conținut, bifează caseta de selectare de lângă Sincronizați. Caseta de selectare de lângă Sincronizează muzică în iTunes.
Bifează caseta de selectare de lângă fiecare element pe care vrei să-l sincronizezi. Fă clic pe butonul Aplică din colțul din dreapta-jos al ecranului. Dacă sincronizarea nu pornește automat, fă clic pe butonul Sincronizează.

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

TREBUIE sa ai muzica la tine in calculator (mp3-uri), numai asa poti asculta fara "semnal/net"
pune iTunes pe calculator
dupa care ori cu iTunes care e cam greoi, ori cu alte programe, poti sa transferi muzica de pe calculator pe telefon

dupa ce ai instalat iTunes, te duci pe telefon, pe muzica, si apoi faci drag and drop cu muzica din calculator (nu e foarte complicat, dar iTunes e anti-self-intuitiv de obicei, si e in rautate la treaba asta, pentru ca ei isi doresc sa cumperi muzica de la ei, nu sa o folosesti pe a ta)

daca nu te descurci, atunci:
https://www.google.com/search?q=how+to+put+mp3+in+iPhone
sunt si o groaza de videoclipuri, sunt sigur ca te descurci;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa si transferi muzica din pc in telefon, Cu syncios, sau cu EaseUS MobiMover sau chiar si cu itunes, trebuie doar sa le pui intr-un folder anume in pc, si sa dai sync.
Sau iti iei Android, daca iti prinzi urechile.