| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU... am un Alcatel OT-991 si nu pot sa activez web'n'walk, ma puteti ajuta? dau fundahappy

1 răspuns:
| xRebecaaa a răspuns:

Pentru a activa serviciul web'n'walk este suficient sa trimiti un mesaj gratuit cu textul "A WNW" la numarul 969!

Pentru o folosire intensa a serviciului, iti recomand sa iti activezi extraoptiunea web'n'walk. Poti face acest lucru la fel de simplu, trimitand un mesaj gratuit cu textul "A ABO" la numarul 969 si urmand apoi instructiunile primite prin SMS.