| DarkStyle a întrebat:

am un Samsung galaxy s4. Nu ma lasa sa pun la data mai mult de anul 2036. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Asta pentru ca are un sistem Android pe 32 de biti, ce nu permite mai mult de anul 2038.
https://en.wikipedia.org/wiki/Year_2038_problem

| ciprian2015 a răspuns:

Ba esti nebun? da noi suntem acum in 2036 laughing))

| AlexElektro1987 a răspuns:

Si de ce ti se pare o problema asa de mare? Ori ti telefonul mai tarziu de 2036? In 2036 o sa apara telefonul care vorbeste si apeluri cu holograme.

| DarkStyle explică:

Pentru ca am schimbat data fiindca imi trebuia benzina la csr racing si acuma trebuie sa astept 9999 min