| Unicornaş a întrebat:

Am vazut multi oameni care si pun poze/videouri in care au un bot si niste urechi de catelus si daca scot limba au o limba de catel. Din cate stiu asta se poate face cu snapchat, dar cum anume?

Răspuns Câştigător
| anamaria345790 a răspuns:

Cand ai selectata camera frontala tii apasat pe fata ta si iti vor aparea efectele. Acum depinde si de telefonul tau eu aveam un Sony Xperia si nu mergea, acum am un iPhone 6s si merge. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| 98jojo98 a răspuns:

Tii apasat pe fata ta si iti apar animatiile

| Cristina_Udrescu_1969 a răspuns (pentru 98jojo98):

Cum?