| eMiiau a întrebat:

Heei! Am o întrebare... Cum pot face poze din alea cu urechi și bot de pisica? Știu ca sunt făcute cu snapchat, mi l-am descarcat mai înainte dar nu știu cum sa le fac... Ma ajutați va rog? Dau fundița :*

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti folosi programe pentru modificat poze, gen photoscape sau Gimp.

| iiRadu a răspuns:

Bună, dacă vorbesti despre emoji și restul pentru editare, este o aplicatie diferita. Poti incerca Camera360 are diferite optiuni chiar si pentru filmare. Aici ai un scurt clip https://youtu.be/SqceG1r8lWo