| MaCheamaStefan1234 a întrebat:

Hei TPU happy!
Aş vrea să achiziţionez un telefon, dar nu ştiu care. Bugetul este de aproximativ 2000 lei noi. Mă puteţi ajuta cu nişte sfaturi?

9 răspunsuri:
| Myfriend a răspuns:

Eu recomand Samsung-urile. big grin Iti poti lua un S4 sau chiar S5 daca il gasesti undeva la reducere cu 2000 de lei.

| questsoul a răspuns:

Prestigio multiphone 5300
Configuratie buna, ecran mare, camera 8Mp, pret de la 500 lei.

| Simona9008 a răspuns:

Toata lumea o sa sara cu raspunsuri gen Samsung Galaxy S3 sau nu stiu ce fel de Iphone, doar pentru ca sunt la moda, parerea mea e ca trebuie sa iti alegi un telefon care sa iti placa ca si aspect in primul rand apoi ca si configuratie. De aceea eu iti spun parerea mea : Huawei Ascend p6. E un telefon elegant si are o configuratie super.Il iei cu 1100 lei si iti mai raman si bani de suc happy. Bafta!

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu te lua dupa recomandarile altora, cu telfoane cu nume fantoma, alege firma Samsung ( recomand ), si din seria lor alege Samsung Galaxy S4 sau S5, gasesti la promotie.winking

| Teardrop a răspuns (pentru Simona9008):

Nu recomandăm Samsungurile pentru că sunt la modă. Le recomandăm fiindcă sunt bune şi de încredere. Au interfaţă, procesor, sistem de operare foarte bune.

Da, şi eu recomand tot Samsung S4 sau S5 (dacă o să găseşti la reducere). Dacă nu vrei un telefon aşa mare poţi să-ţi iei varianta mini.

| Solutionistul a răspuns:

Telefon mobil Samsung I9505 GALAXY S4, 16GB, White E la reducere si chiar economisesti niste bani incadrandu-te perfect in buget

| Light_Denys_1986 a răspuns:

LG G3, il detin si bate S5-ul din toate punctele de vedere pana si la camera ( are un prieten ), doar ecran 2k te vrajeste laughing, succes!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune.