| d33adhya88 a întrebat:

Astazi mi-a cazut telefonul(s3) pe ciment cu ecranul in jos, nu a patit nimic doar o zgarietura mica si mi se pare ca se vede mai intunecat. La luminozitate e dat la maxim. Oare sa fie din cauza foliei de protectie pe care am pus-o. Sa-mi fac griji?

4 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Posibil si asta sau poate s-a dereglat ceva la display, oricum daca functioneaza nu trebuie sa-ti faci griji.

| zozy14 a răspuns:

Du-l la un servicehappy

| d33adhya88 explică:

Nu trebuie sa-mi fac griji? Daca are ceva la display trebuie sa-mi fac griji. Il am doar de 2 zile crying

| ÖpëиTPU a răspuns:

Da jos folia de protectie ca sa te convingi, daca se vede la fel, du'te la service cu el.