| MaxxMann a întrebat:

De curând mi-am achiziționat un Sony Xperia Z1, iar acum doua zile l-am scăpat din greșeală din mana si a căzut cu ecranul pe piciorul de fier de la o banca. Telefonul e in regula, dar ecranul e puțin ciobit in 3 locuri si are o zgârietură mica... oricum nu mai arată ca si cand ar fi nou din cauza ecranului si vreau sa stiu daca pot sa-i schimb ecranul(este din sticla) sau măcar sa ii aplic ceva ca sa nu se mai vadă! Vreau răspunsuri serioase! Va multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-e frica.Sa nu vada parintii.Se poate schimba. Oricum daca il mai ai in garantie ti-l schimba.Dar cu bani.Ai pierdut garantia.

| MaxxMann explică:

Am uitat sa specific, dau funda!winking

| MaxxMann explică:

Am garanția, dar nu cred ca mi-l schimba pentru 4 zgârieturi și nu știu nici cât trebuie sa platesc...