| Catalina887 a întrebat:

Ce părere aveţi de Sony Xperia Sp,L,M,Z, C? Ce telefon Sony Xperia îmi recomandaţi? (o să mi-l cumpăr la abonament. ) Mulţumesc mult! Ceau!

Răspuns Câştigător
| criss753 a răspuns:

Ti-as recomanda Sony xperia z1 are tot ce doresti, radio internet wifi, muzica, absolut totul! bafta si succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un buget mai mare, Sony Xperia Z2, e ultima generatie de smartphone Sony, rezistent la apa si cel mai puternic, elegant si nou din gama Xperia. Daca ai un buget mai mic, cal mai convenabil e Xperia M. Sper ca te-am ajutat big grin Funda? Primul raspuns! Ceau!

| Mario1999 a răspuns:

Dintre modelele mentionate de tine topul performantelor ar fi: Z, SP, C, L, M. Ai mai avea si varianta unui Z1, Z1 compact sau Z2 in functie de buget si preferinte.