| Nesemnat a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon : Sony Xperia M5?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun in specificati, nu recomand Sony la telefoane. Daca vrei sa iti cumperi un telefon imi bani aia..iti recomnd eu unul.

| Nesemnat explică (pentru anonim_4396):

Am citit si eu pe pagina de la eMAG la recenzi ca oameni nu sunt multumiti de acest telefon. Sunt curios si de propunerea ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nesemnat):

Varianta 1 : http://www.emag.ro/......DPTK07BBM/
Iti recomnd foarte mult Samsung, pune calitate in orice punct al telefonului.
Varianta 2 : http://www.emag.ro/......D5YKR7BBM/
Nu te uita la firma, e ea mai necunoscuta, dar e de incredere. Daca vrei jocuri, multitasking.

| tehno125482 a răspuns:

E bun

| UserulAnonim a răspuns:

E foarte bun in special pentru facut poze si pentru gaming (daca ai obiceiul sa te joci pe telefon).

| OX_Razvan_2002 a răspuns:

Sony Xperia M5 este un telefon mobil foarte bun deoarece are o baterie care conține 2600 mhA, are Android 5.0.1 și înca poți sa îl crești pâna la 6.0.1, are una dintre cele mai bune camera foto care exista la moment care contine 21 mp si cea secundară contine 13 mp. După parerea mea acest telefon este unul dintre cele mai bune telefoane prezentate pe piață.

| Nesemnat explică (pentru OX_Razvan_2002):

Mersi de raspuns. Tu ai avut telefon din asta? Sau telefoane de la Sony?

| anonim_4396 a răspuns (pentru OX_Razvan_2002):

Profil filo? Ce e asta? Vi si faci o cumpunere cu specificatiile telefonului? laughing))

| OX_Razvan_2002 a răspuns (pentru Nesemnat):

Eu am telefon de la firma Sony