| DennyDeniSSa a întrebat:

Hei TPU! Cineva mi-a luat un telefon din Italia, Vodafone Smart Mini, cu Android 4.1.1 JellyBean. Puteti sa imi spuneti daca ar avea limba romana? Nu ca nu stiu engleza, da' e mai bine in romana. L'am vazut la Vodafone in Romania si e locig ca aiba limba romana.
Funda!

5 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Daca e din Italia nu are romana tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba asta e telefonlaughing)e o gluma de telefon. Vodafone au preluat aceasta firma care produceau telefoane si au pus-o sub denumirea lor, nu ei au produs acest telefon si o firma de telefoane.Sincer persoana care ti l-a cumparat sa-l pastreze pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un telefon calumea du-te la Vodafone cu mama ta si i-ati unu bun gen Lg/Samsong/Motorola/Htc aceste telefoane sunt cele mai accesibile la buzunar, ieftin si bun.Nu ieftin si prost... exemplul Vodafone Smart Mini.

| BiuL a răspuns:

Daca e din Italia nu are romana...

| DennyDeniSSa explică (pentru anonim_4396):

Ce proasta esti... Samsong -.-''