| Sirzechs a întrebat:

Android! Tocmai am cumparat Vodafone Smart Mini, android versiunea 4.1.1 si as dori sa stiu cum instalez jocuri pe el. Funda pentru primul raspuns corect.

4 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Ar trebui sa ai o aplicatie google play
normal de acolo ar trebui sa iti iei jocuri aplicati

| Gabriel_Cosmin_1988 a răspuns:

Poti intra in Google Play si poti da in bara de sus *search* pentru a cauta sa poti apasa pe *jocuri* pentru a vedea cele mai populare jocuri

| Sirzechs explică (pentru Gabriel_Cosmin_1988):

Nu cred ca m-am exprimat corect, scuze!
Doresc sa stiu cum le iau de pe pc sa le pun pe telefon.

| Gabriel_Cosmin_1988 a răspuns:

Atunci iti trebuie un cablu usb care sa il conectezi la telefon (vine odata cu telefonul) iei jocurile de pe un site ca si apkmania.com si apoi intri in my computer si le bagi intr-un folder din telefon in afara de 'root'apoi intri in fisierele mele de pe telefon si instalezi aplicatia