| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scot urmaritori de pe Instagram fara sa ii scot pe cei care ma urmăresc pe mine?
Adica nu vreau sa stau sa vad la fiecare daca ma urmărește si sa sa stau o grămadă până ii scot.
Nu este vreo aplicatie in care imi arata pe cei care nu ma urmăresc si sa ma lase sa ii scot direct de acolo fara sa ii mai verific eu pe toti sa vad daca ma urmăresc!
Sau funda!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ba da, exista o aplicatie care face asta printre multe altele.
Senumeste "Follow Cop" o gasesti in magazin play.
Si eu o folosesc!