| Kroko55 a întrebat:

am o nedumerire. Am cont privat pe Instagram si ma urmaresc unele persoane si nu pot sa le scot din lista de urmăritori ca dupa ma iau la întrebări. Voiam sa stiu daca e posibil, la un Cont privat pe Instagram, sa iti ascunzi sa zic asa postările de unii urmăritori. Daca da, cum?
Urgenta maxima, dau funda! Va rog!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să ascunzi doar story-urile, postările nu poți să le ascunzi.
Sau poți să îți faci un cont nou de insta și să accepți doar pe cine vrei.

| Orhidee23 a răspuns:

Nu poti sa ascunzi postarile