| eusuntcipi a întrebat:

Stie cineva o aplicatie prin care sa dai unfollow pe Instagram celor care nu te urmaresc? Gen, ii urmaresti dar ei nu te urmaresc pe tine. Urmaresc vreo 3000 de persone si e greu sa-mi dau seama cine ma urmareste si cine nu. Din 5000 de urmaritori, nu ma urmaresc nici o mie din aia 3000 pe care ii urmaresc eu. Mentionez ca am iPhone si nu gasesc nimic, pentru Android stiu aplicatii. Macar ceva care sa mi-i arate pe cei care nu ma urmaresc inapoi. Funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă cu FollowerMeter (iOS and Android)

http://www.lifewire.com/who-unfollowed-me-on-instagram-3485849

Sau
Followers Track (iPhone)