| SF13 a întrebat:

Hei TPU, imi puteti spune daca si cum pot pe android(2.3.6 gingerbread) sa "setez" ca anumite imagini, fotografii de pe telefon sa nu imi apara in galerie. Multumesc, funda pentru raspunsul folositor.

1 răspuns:
| ItIsAlright a răspuns:

Nu are importanta android-ul. Unele telefoane au o setare si poti pune la orice iconita sau aplicatie, parola. Dar, nu cred ca ai. Cred ca sunt aplocatii pentru asta. Dar nu sunt sigura. Deci... Nu cred ca exista