| antoniantotarsa a întrebat:

Hei TPU ma ajutati va rog si pe mine? Ce ar trebui sa fac caci vreau sa instalez my talking tom dar nu pot pt. Ca imi zice dispozitivul dvs. nu e compatibil cu aceasta versiune.ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Marrry a răspuns:

Ai o versiune mai veche de android.( si eu am.) nu cred ca poti face ceva

3 răspunsuri:
| danielgurgui98 a răspuns:

Sa îti schimbi telefonul. Da îti spune ca nu este compatibil înseamna ca nu se poate.

| Otto2014 a răspuns:

Ai o versiune veche android, in schimb poti sa te joci cu talking tom aici: http://www.jocurionline24.com/jocuri-cu-talking-tom-cat.html

| antoniantotarsa explică:

Mersi