| AliLina2 a întrebat:

Hei TPU, mi-am facut in 2015 un abonament pe 2 ani la Orange, este ME 17 si am primit si un telefon LG Leon gratis. dupa cateva luni telefonul mi-a fost furat..intrebarea mea e:mai pot sa imi achizitionez alt telefon(prin rate)la ei dar sa imi vina rata de plata pe factura. abonamentul imi expira in Noiembrie sau Decembrie..Multumesc!

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Conditiile pe care trebuie sa le indeplinesti pentru a cumpara un telefon in rate cu plata pe factura sunt descrise aici https://www.orange.ro/servicii/plata-in-rate-pe-factura/.
Afla daca poti sa folosesti aceasta modalitate de achizitie de la colegii nostri de la Serviciul Clienti, prin apel la numarul scurt 411.
O zi buna,
Orange helper