| Johnell1 a întrebat:

Am 20 de luni de cand am abonament Orange. Il voi termina in 4 luni. Am contract pe doi ani. Cand l-am facut au spus ca la un an de abonament pot sa-mi achizitionez alt telefon. Pana acum nu am facut nimic, au trecut 20 de luni si nu mi-am luat telefonul acela. Daca acum vreau sa-mi iau telefonul, la abonament desigur, mi se va mai prelungi contractul. Adica abonamentul sa fie marit din nou?
Vreau sa stiu si asta repede!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca doresti achizitia unui telefon acum o poti face la pret standard sau la prelungirea abonamentului. Pretul telefonului difera in functie de valoarea pachetului si perioada contractuala acestuia. Daca vrei sa verificam punctual situatia contului tau, te asteptam cu un mesaj privat in care sa ne oferi numarul de telefon.

O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Vor incerca sa te influenteze.