| OanaOnica25 a întrebat:

Recent mi-am dat Update la FW(Firmware), mi-a ocupat cam 232 de MB din memoria actuală. Acum nu mai pot pune aplicaţii deoarece mi-a rămas din memoria internă cam 29 MB. Întrebarea este: Dacă dau revenire la setările din fabrică, se revine la FW original, şi memoria iniţială?

1 răspuns:
| CristianDora a răspuns:

"revenire la setările din fabrică" inseamna ca toate modificarile facute revin ca la inceput. Odata actualizat nu mai revine la prima versiune nimic.