| AndreeaAngelDark a întrebat:

stiti ca in Vodafone puteai trimite alea 20 de sms-uri. am incercat azi sa le trimit si pur si simplu dupa ce am sunat la *100# nu mai aparea acea optiune. Stie cineva ce s-a intamplat? trebuie sa apelez la alt numar?

1 răspuns:
| Pisica18a a răspuns:

Nu,apelezi la *100# si iti apare ramura contul meu,cred,nu mai stiu sigur pentru ca nu mai am Vodafone de mult timp, si dupa iti apare ramura cadouri, si iti da sa alegi, bancuri, 20 de sms-uri sau stiati ca