| Mark2012012 a întrebat:

Am o probleme cu un numar de telefon. De fiecare data cand apelez acest numar imi spune ca numarul nu este in serviciu, dar eu pot fi sunat de catre acest numar de telefon mobil Vodafone. Nu pot sa ii trimit nici mesaje deoarece mesajele se trimit inapoi la mine. Ce explicatie imi puteti da?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Probabil are blocate toate apelurile sau mesajele de la numere necunoscute.

2 răspunsuri:
| dusmanul86 a răspuns:

Tu nu il poti suna pentru ca el ti-a bagat numarul la apeluri blocate, insa el te poate suna pe tine

| Mark2012012 explică (pentru dusmanul86):

Nu, nu-i vorba de blocarea apelului, deoarece si nici un numar strain lui nu il poate suna. De exemplu, daca tu ai vrea sa il suni, el nu iti stie tie numarul, dar totusi nu merge sa il apelezi telefonic.

| DeeaMarry a răspuns (pentru Mark2012012):

Probabil are blocate toate apelurile sau mesajele de la numere necunoscute.