| patrik986 a întrebat:

Vreau sa achizitionez acest telefon http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_681619.html?wid=1 1 in urmatoarele saptamani si vreau o opinie despre el, gasesc altul mai bun ca el la banii astia?(am un cupon de 30 de dolari la el), si mai mult ma atras si design-ul ei.

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu e rau, dar nici macar nu il mai au la vanzare!
si pe deasupra, este no name, o chinezarie nenorocita!
eu sa fiu in lcul tau, mai bine iei un Samsung s5 la mana a doua, dar macar vorbim de ceva mai serios!
sau s6 tot la mana a doua, ca doar la 140 de euro cat costa chinezaraia aia, cam aia e!
dar tu faci ce vrewi.
succes.

| Ene_Mihai_1995 a răspuns:

Te sfătuiesc să nu te încurci.nu o să te țină prea mult iar specificațiile arata bine pe hârtie dar nu e ceea ce pare..camera duala este 12+2mp care nu prea își au rostul împreună doar pentru a lua ochii clientului.

| CM7YRE a răspuns:

La banii respectivi, mai adaugi 100 ron si iti iei un P8Lite, http://l.profitshare.ro/l/3783093 chiar daca tu crezi ca ai ceva avantaje pe telefonul respectiv. Nu uita sa pui si tva-ul o sa ajungi undeva la 130$, poate mai pui transportul, asta inseamna in jur de 520 ron, iar la 620 ron ai P8 lite, care-i optimizat pentru aplicatii si toate cele, si daca ai probleme cu garantia, o sa poti sa le rezolvi mult mai rapid.

| patrik986 explică (pentru CM7YRE):

Pana la urma mi-am luat Huawei P8 Lite acum cateva zile laughing)))