| pure9 a întrebat:

Vreau sa imi iau un nou telefon, ce ziceti se merita un samasung galaxy S4? Se incalzeste doar de la vb, stat pe internet, mesaje etc? Vreau cateva informatii, poate e cineva pe aici care il are big grin.

Răspuns Câştigător
| ImLost a răspuns:

Eu detin un Samuns Galaxy S3 si sunt foarte multumit, se incalzeste foarte greu. merge perfect. nu e prea mare diferenta intre S3 si S4, dar inca nu aparuse S4 atunci. Diferenta e

Ecran mai mare, camera foto mai buna, un android versiune mai avansata, si ram, procesor mai mare. Daca ai banii chiar iti recomand S4, este net superior lui iphone 5happy

6 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Este cel mai bun telefon de pe piata la ora actuala.
Isi merita toti banii.
Uite aici detaliile complete despre el : http://www.gsmarena.com/samsung_i9500_galaxy_s4-5125.php

| andreeanegrucamy a răspuns:

Chiar se merita sa dai banii pe acest telefon! Este de calitate!

| Vvistula a răspuns:

Se merita cu varf si indesat, insa eu cred ca ar trebui sa te uiti si la HTC one, poate o sa iti placa mai mult, cele doua telefoane sunt primele in lume insa nu e neaparat unul mai tare ca celalalt.

| costan a răspuns:

Aici gasesti toate informatiile, plus explicatii despre acest telefon de ultim generatie: ( http://event.2parale.ro/......ents/click ) si clar astept si funda.

| davidtm a răspuns:

Nu sunt disperat, dupa el.mai bine mi-as lua un iphone 5.
uite aici de ce nu mi-as lua s4
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OTew5wSVLB0