| StefiiLove a întrebat:

Iphone 5 isi merita banii? Sau nu?
Ar fi mai bine sa imi iau un Samsug galaxy S2?
Nu vreau raspunsuri gen:"Mai bine ia-ti un samasung galaxy s3 p"
Multumesc
Funda

12 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Bună sigur Iphone 5 nu isi merita bani iti recomand sa iti iei Samsung galaxy s2! Bafta sper ca te-am ajutat.Pa

| viktorr1999 a răspuns:

Parerea mea este ca Android este un sistem de operare mai bun si mai liber.Eu as merge pe Samsung Galaxy S2/S3.Acum sunt cateva chestii pe care ar trebui sa le iei in calcul:
1.Te deranjeaza un ecran mai mare de 4 inch? Eu zic ca un ecran mare cu rezolutie buna este excelent, dar tine de fiecare(daca ai mana mai mica este o problema).
2. Vrei un sistem de operare simplu de utilizat, dar limitat sau unul mai putin mai greu de utilizat, dar mai liber.Tot ceea ce faci pe iPhone este legat de AppStore si/sau iTunes.Pe Android ai mai multe magazine de aplicatii si nu depinzi de niciun program penttru a pune muzica pe telefon.
3.Chiar vrei sa dai 3000 de lei pe un telefon care va fi un telfon slab intr-un an un an si jumatate?
In ultima instanta daca vrei sa dai bani multi iti recomand HTC One X+ cu Beats Audio:procesor puternic, ecran de calitate si sunt excelent.

| dariusdariusdarius a răspuns:

Iphone 5 e cel mai bun telefon isi merita toti bani.

| radiniho a răspuns:

DA! isi merita banii! sfat: nu iti lua Samsung s2!

| StefiiLove explică (pentru radiniho):

De ce sa nu imi iau sgs2? Are multe defectiuni?

| radiniho a răspuns (pentru StefiiLove):

Nu! Dar cu Iphone e mai practic si are si un android mai bun ca s2 tongue defect nu are dar ruleaza mai bine Iphone5

| viktorr1999 a răspuns (pentru radiniho):

Are un android mai bun dar nu are android...toti suntem experti

| radiniho a răspuns (pentru viktorr1999):

laughing nu are android? mai citeste fratee!

| viktorr1999 a răspuns (pentru radiniho):

IPhone are android? se rasuceste steve jobs in cosciug!

| StefiiLove explică (pentru radiniho):

Iphone are IOS nu Android.Multumesc

| downer2012 a răspuns (pentru radiniho):

Traiesti in pestera? cine ti-a zis tie ca iphone are android, si daca vrei sa compari iphone 5 vs galaxy s2 va fi un mare rahat rezultatu pentru s2, mai documenteazate. Iphone 5 cel mai bun tel chiar daca are dual core, isi merita banii

| viktorr1999 a răspuns (pentru StefiiLove):

Pana la urma ce ai ales?