| Timotey99 a întrebat:

as vrea sa stiu daca instalez de mai multe ori android pe un telefon se va strica placa de baza? Am un samasung galaxy s2 si nu vreau sa il stric.Va rog sa imi spuneti.

Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Nu o să se strice placa de bază... nu are nici-o legătură cu sistemul de operare. La PC-ul tău când ai reinstalat windows-ul de mai multe ori ţi s-a stricat placa de bază? NU! Aşa este şi la telefoane.

3 răspunsuri:
| DANYEL001 a răspuns:

Nu placa de baza nu se strica dar daca instalezi de de mai multe ori s-ar putea sa mearga frt prost. funda?laughing)

| Timotey99 explică (pentru DANYEL001):

Nu ti-am dat funda pentru ca ai zic ca o sa mearga foarte prost.Asa cu a zis si ykuzo daca instalez de mai multe ori windows-ul nu mi se strica.Am instalat pe hdd asta de cam 7-8 ori windows si sincer merge ca in prima zi.Nu te supara pe mine ca nu ti-am dat funda. happy

| Cataa_Catalina_1994 a răspuns:

Nu se strica ( stiu ca a mai comentat cineva dar ca sa vezi ca mai are cineva aceeasi parere )