| Smiiileee a întrebat:

Heii! Am și eu o mică problemă.
Am un Sony Xperia M și de câteva zile îmi spune „Din păcate, Aparat foto s-a oprit". Nu știu ce să-i mai fac. Am intrat în setări, aplicații, aparat foto, golire date, dezactivare apoi activare și tot nu merge. Ce aș putea să-i mai fac?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| neverwinter a răspuns:

Salut! Poate ai vreo apilcatie care blocheaza aparatul foto.

| Smiiileee explică (pentru neverwinter):

Am dezinstalat toate programele pentru poze și tot așa îmi apare.

| Xpressurself a răspuns:

Scoate bateria cateva minute si incearca din nou. are card de memorie, scoate-l afara si bag-l inapoi. daca persista du-te cu el la reparat. mai e in garantie?