| DrTerrible a întrebat:

Am un Sony xperia miro si de ceva timp am avut o problema cu camera foto.Imi spunea asa: pacate, Aparat foto s-a oprit....Am fost cu el la un service si a sps ca s'ar putea sa fie defecta a sps sa merg peste 2 sapt ca nu au piese pe stoc.In acele 2 saptamani am tot umblat prin el si am dat la mesaje multimedia si dintr'o data sa aprins camera.Am crezut ca a fost defecta dar nu era.Asta a fost acum vre'o 2 luni.Astazi incerc sa intru in camera si imi spune la fel.Din pacate Aparat, foto s-a oprit. Am incercat chestia cu mesajele si tot nu merge.Cine m'a ajuta funda si vot!

5 răspunsuri:
| Ove a răspuns:

Este de la android! Update sau reinstaleazal. Descarca o alta alplicatie pentru camera din market si vezi daca funcioneaza.

Mersi!

| DrTerrible explică (pentru Ove):

Am sa incerc ....si daca functioneaza maine cel tarziu ai funda si vot!

| DrTerrible explică:

Am cautat pe internet dar nu am gasit cum sa fac update la Sony xperia miro.Am gasit doar la Samsung.E aproape ca si la Samsung dar cand dau actualizare software imi spune ca telu meu continte deje cele mai recente aplicatii.M'a poti ajuta cum sa fac update?

| Ove a răspuns (pentru DrTerrible):

Intra in google play si cauta "Silent Camera" descarca, instaleaza si intra in aplicatie. Spune-mi daca funcioneaza!

Mersi!

| DrTerrible explică (pentru Ove):

Nu merge imi spune ca, camera este deschisa.Am incercat sa intru sa o dezactivez si sa o reactivez si la fel face.Asa a facut si atunci si nu mai stiu daca am bagat cv aplicatie s au cv si si'a revenit!