| Niko0o29 a întrebat:

Mi-am actualizat o versiune mai noua de windows pe Nokia lumia 520, dar nu imi prea place, oare cum as putea reveni la versiunea veche?
. Am incercat cu reset din fabrica dar nu revine.

3 răspunsuri:
| diablo2 a răspuns:

Felicitari, tocmai ai pierdut garantia telefonului, acuma nu stiu cum e pe windows phone, dar pe android trebuie sa descarci tot softul de pe internet, cauta si tu medote pe google

| Niko0o29 explică (pentru diablo2):

Am mai facut descarcari de genul acesta, dar doar s-au imbunatatit niste lucruri. Garantia nu o pierd asa sau daca o pierd cei de la service imi ziceau asta de fiecare data cand am fost cu telefonul dar nu au zis.

| diablo2 a răspuns (pentru Niko0o29):

Nu e acelasi lucru, tu practic ai schimbat softul la telefonul, adica firmware.