| o0DarKneSs0o a întrebat:

Heii pai. o iau pe scurt.

Deci ar fi foarte amabil daca mai ajuta, Deci am un telefon Samsung Galaxy Mini GT-S5570I, versiune android 2.3.6, si problema este internetul.

Pai mi-am activat optiunea aia pentru o saptamana internet gratis, bun mi-a mers o zii si dupa nu a mai mers. Am incercat sa imi fac setarile automate, degeaba, iar la app store (Magazin Play) tot nu merge., iar cand intru la Internet imi spune Web page not available si la toate imi face asa dar pot decat sa ma conectez la m.orange.ro [doar atat]. Va rog ajutati-ma, cel mai bun rasp. primeste like + funda si ce doriti puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Dedeyy1902 a răspuns:

Ai descarcat ceva prima zi?

| o0DarKneSs0o explică (pentru Dedeyy1902):

Dabig grin