| denysuka16 a întrebat:

Heii TPU. deci mi-am sparte telefonul.(huaweiU8650) dar touch-screenul inca functioneaza numai sticla de deasupra e sparta... cam cat ar costa repararea? P.S....stau in Galati. dau funda love struck love struck

1 răspuns:
| SnackGiver a răspuns:

Du-te la orice service GSM ( cred ca stii la ce ma refer ) si intreabai o sa iti spuna pretul exact...
Daca ai banii negesari o sa faca comanda la ce iti trebuie si o sa il repari la ei acolo.
Daca ai gasit raspunsul folositor da-mi funda happy