| anca2002 a întrebat:

Heii vreau sa-mi iau un telefon nou. Ce ma sfatuiti sa-mi iau adica sa fie la un pret ok si sa functioneze bine?

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti alege un Htc Desire 310...500....depinde de ce pret vrei sa platesti pe el si l-a ce il folosesti

| Ninasnnn a răspuns:

Acer,ii pret ok, si este foarte bun

| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.altex.ro/......-core-blue acest telefon este foarte bun, si ar mai fi http://www.altex.ro/......-ram-black asta. Al doilea e mai bun, dar depinde si de cati bani vrei sa dai.

| LTAA a răspuns:

Ce pret? Ca pot sa iti dau si Samsung E1200 si Galaxy Note 4, ambele functioneaza bine, noi. Nu stiu la ce pret te referi prin "ok".

| Greetsiel a răspuns:

Poti cumpara Samsung galaxy s3 sau s4. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yezz. Sunt niste telefoane foarte bune, cu multe obtiuni la categoria marimii(de la 4.0 inch la 6.0 inch), la pachet primesti 3 carcase de culori diferite(rosu, alb, negru si o husa tip carte).De asemenea preturile sunt foarte mici, nu depasesc 800 lei(cel mai ieftin telefon este cel de 4.0 inch, in jur de 300-400 lei). Singurul aspect care trebuie sa ai mare atentie, este sa nu ingreunezi soft-ul cu multe aplicatii. La multe aplicatii acesta cedeaza. Daca se intampla asta, ai garantie un an.
Pentru a preveni asta, trebuie doar sa-ti iei un antivirus bun(daca vrei pot sa-ti dau cel mai bun antivirus pentru toate telefoanele) si sa nu iei aplicati din surse necunoscute.
In rest, telefonul acesta este, dupa parerea mea, cel mai bun. Decizia iti apartine. Te rog sa-mi spui ce parere ai. happy Funda?

| simsminionselenaarianasubway1234 a răspuns:

Utok cel mai bun tel din lume

| anca2002 explică (pentru anonim_4396):

Pai vreau ceva si cu o camera foto buna si sa navigheze bine pe net...

| madimadalina a răspuns:

Http://www.altex.ro/......6gb-black. Acesta ar fi telefonul ideal pentru o fata are o camera de 13 megapixeli care se roteste si nu te va dezamagi pe net. Iar ca dimensiune e maricel dar nu exagerat aproape perfect. :)

| sappy a răspuns:

O alternativa buna!
http://www.emag.ro/......DYFTWBBBM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau un Samsung s3. funcţionează bine... sau s4 care e mai mare...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuia să precizezi şi suma disponibilă...

La mine şi 3000 lei este "un pret ok" :
* Samsung Galaxy Note 4 = 3000 lei - http://www.shopmania.ro/......-104087867

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4-6434.php

Toate cele bune.

| Raul1234567890 a răspuns:

Samsung galaxy trend+/Samsung galaxy S3 mini

| anca2002 explică (pentru madimadalina):

Nu merge link-ul. Spune-i numele.

| madimadalina a răspuns:

Allview p7 extrem

| robertaaarobi13245 a răspuns:

Poti sa iti iei un Samsung galaxy s3 mini(alb, negru, albastru, white la fleur) sau un Allview p6 life