| Saskesai a întrebat:

Heiii TPU

Daca ascult muzica de la telefon in timp ce fac baie se poate strica si sa nu se mai auda bine muzica dupa?

Fundaa

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de telefon, daca nu e resisten la apa nu ii face pre bine aburul din baie (asta presupunand ca nu il bagi in apa)

5 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Daca nu ajung in apa, nu. laughing)

| Borntohelp a răspuns:

Daca vrei sa asculti muzica in timp de faci baie... lasa telefonul un deva pe dulap sau pe masina de spalat, etc. dar bu il pune in apa pentru ca asa se va strica si nu va mai fuctiona nu doar pentru muzica ci deloc.

| StalkerSoul a răspuns:

Pai unde il tii?laughing La fund?=) ( ma refer in apa, la fundul apei) pentru necunoscatori (perversi).

| Georgemy2 a răspuns:

Conteaza ce telefon ai, de exemplu pe al nu pot sa-l bag in apa, se strica. Daca stii ca telefonul tau nu rezista la apa, ferestel de ea.

| Saskesai explică:

Oameni buni de ce as pune telefonul in apa ca sa ascult muzica? laughing) ma refeream ca poate se strica difuzorul de la aburii si nu o sa se mai auda binee