| Annnnooonnniiimmmmm a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace Plus, stiti cumva daca se poate sa filmez ceva in timp ce ascult muzica? Si dupa ce termin inregistrarea si am uit la videoclip sa se auda si muzica pe care o ascult? Dau funda pentru cel mai bun raspuns. Daca se poate, va rog explicati-mi cum. :*

3 răspunsuri:
| CorNNeL a răspuns:

Da, normal frate, filmeaza fara griji n-o sa ai probleme garantez!

| Annnnooonnniiimmmmm explică (pentru CorNNeL):

Esti batut in cap! Nu merge! Am incercat si n-a mers, tocmai d-asta am apelat la TPU! happy

| Alex2312 a răspuns:

Doar Galaxy S4 are asa ceva, dar no. poate este vreo aplicatie care poate face asta