| alexditu a întrebat:

Hello TPU...La Orange ..cand prelungesc abonamentul si vreau sa cumpar un telefon nou( ex: Samsung Galaxy S4) conteaza si ce abonament am(delfin, pantera etc.)? Sau depinde doar de preferintele mele? URGENT!

Dau funda.happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Conteaza.Un S4 la Orange il iei cu abonament Pantera 44(44 de Euro)si mai dai la cumparare 219 E.
Sursa:http://www.orange.ro/samsung-galaxy-s4/

| alexditu explică (pentru darrio2007):

Nu...ce ai spus tu este la abonament nou...pe mine ma intereseaza prelungire abonament

| darrio2007 a răspuns (pentru alexditu):

Intr-adevar este la abonament nou. Uite aici:https://www.orange.ro/......-galaxy-s4

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pretul pe care il vei plati in cazul in care vrei sa achizitionezi un telefon folosindu-te de programul Orange Thank You nu este influentat de valoarea pachetului pe care il ai.
Pretul se modifica in functie de punctele pe care le vei folosi si de perioada pe care vrei sa faci prelungire, 12 sau 24 de luni.
O zi buna,
Orange Helpers