| VoiceWithin a întrebat:

Hello TPU!
Ma tot gandeam la niste aplicatii pentru siguranta, sunt o persoana mai precauta big grin.Iar cum toti stim cate ceva poate impartiti si cu mine niste informatii big grin.
Am instalat pe telefon, o aplicatie pentru inregistrarea apelurilor care mi-se pare super folositoare. Voiam sa va intreb daca mai stiti chestii de genu '? Aplicatii folositoare, sau interesante. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Incepi cu un antivirus. Daca ti se fura datele din telefon, atunci sa vezi siguranta!

| Dismally a răspuns:

La ce fel de siguranta te referi? Inregistrarea apelurilor poate fi utila in unele cazuri, dar nu tine chiar de siguranta happy