| Paulvasile10 a întrebat:

Help me! pe wapp mi se trimit mesajele, dar apare la toti la care dau mesaj doar o bifa...merge bine netul,sunt acasa si azi am avut problema, pana acum a mers perfect.ce problema sa aiba?

2 răspunsuri:
| Uroboros a răspuns:

Cand apare o bifa inseamna ca s-a trimis mesajul. Pe privat, cand apar 2 bife albastre inseamna ca mesajul a fost citit. Pe grup rareori apar 2 bife- trebuie fiecare din grup sa vada mesajul. Nu e vina ta. Asteapta doar sa citeasca ceilalti mesajul :-)

| Paulvasile10 explică (pentru Uroboros):

Problema nu era la un grup ci la persoane individuale.ma rog, pricepi tu... oricum s-a rezolvat