| AnKu03 a întrebat:

Help,un raspuns urgent sad vreau sa-mi cumpar maine un HTC Desire C si as vrea sa stiu daca are vreo optiune pentru blocare de apeluri. este un nr de Orange care ma tot suna si vreau sa-l blochez

Răspuns Câştigător
| anaaaa26 a răspuns:

Mi-am cumparat si eu acest telefon acum o saptamana. Da, poti bloca apelurile de la un numar de telefon :p.

1 răspuns:
| TheDifference a răspuns:

Daca telefonul nu are optiune de a bloca un numar, poti sa descarci mr. number, un antivirus sau alta aplicatie cu care poti sa blochezi numarul (sunt sute prin play store)