| alexxyaSweet a întrebat:

Am un telefon Samsung s5230, sunt pe cartela de Orange si vreau sa blochez un numar pentru ca ma suna zi de zi si nu vrea sa inceteze. Cum as putea? Rapuns, va roooog!

Răspuns Câştigător
| DoodleEver2 a răspuns:

Dai Setari -> Setari -> Setari Aplicatie -> Apel, undeva trebuie sa scrie "Toate apelurile" -> Respingere automata ( eventual "Lista de respingeri" )apoi nu e greu, trebuie sa adaugi numarul, ori sa il cauti in agenda sau jurnal, "Salvare" si gata big grin in cazul in care nu merge poti incerca sa intri pe numar, sa-i dai "Mai multe" -> "Adaugare in lista de respingeri"

Sper sa mearga, succes si o seara buna