| KENNKOV a întrebat:

Hey! Am o problema urgenta am un Samsung galaxy mini 2 si nu pot sa ma conectez la wifi (folosesc programul Connectify ) inainte sa il resetez mergea perfect programul iar acum cand ii dau sa se conecteze imi apare Se obtine adresa IP de la... dureaza vreo 5-10 minute si apoi se deconecteaza crying pls help
L-am mai resetat si tot nu merge

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

In primul rand, nu trebuia sa descarci nicio dracie de program cu care sa te conectezi la Wi-Fi.
Acest telefon dispune de WI-Fi direct, si nu are nevoie de niciun program special. In al doilea rand, ar fi cazul sa il duci la un service specializat, sa le spui problema, si eventual sa ti-o rezolve.

2 răspunsuri:
| KENNKOV explică (pentru IulianDornianu61):

Connectify pe laptop ca nu am router

| KENNKOV explică (pentru IulianDornianu61):

Connectify pe laptop ca nu am routerwinking Si oricum am rezolvat