| anonim_4396 a întrebat:

Hey, de ce nu imi merge youtube-ul? cand vreau sa vad un clip apare Invalid Sourice (indiferent de clip ) (Windows phone)

Răspuns Câştigător
| anamar1a a răspuns:

Salut big grin Iti pot recomanda TubeMate. Ai probleme cu gmail poate, nu stiu.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Flash player

| UzOm a răspuns:

Vezi de Adobe Flash Player. Poate nu l-ai bagat sau poate ai uitat sa-i dai upgrade.

| BlackCat13 a răspuns:

Verifica AdobeFlash Player

| andutzu2000 a răspuns:

Eu zic sa incerci MetroTube. Iti apare ca este cu bani dar de fapt daca dai pe ''incearca'', il vei putea folosi normal, fara restrictii si fara reclame.