| Rky98 a întrebat:

Am o tableta care merge cu Windows phone, si când vreau sa iau si eu un joc de pe site oficial "Windows phone" imi spune asta: Niciun dispozitiv înregistrat. Cum fac ca inregistrez tableta? Funda +vot

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Trebuie sa te inregistrezi pe Windows Market si in timp ce te inregistrezi o sa te intrebe ce telefon sau ce tableta ai.

| HolyDesire a răspuns:

Pai trebuie sa iti faci cont la ei pe market de asta zice ca nu e inregistrat..trebuie sa ai pe undeva create new account sau register now