| Elmma9 a întrebat:

Hey.
De curand am achizionat un Nokia Lumia 610.
Am umblat prin el si din greseala am facut sa dispara acea iconita cu plicul.
Cum pot aduce inapoi acea iconita?
Si inca o intrebare : am o cartela pe Vodafone si nu stiu la ce numar se apeleaza ca sa pot sa-mi activez o extraoptiune. sad am incercat *100#,dar nu merge.
Help. puppy dog eyes Dau funda!

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Trebuie să intri la setări display, sau setări meniu, acolo se personalizează iconiţele din meniu. Pe Vodafone nu ştiu extraopţiunile, dar ştiu că *100# e pe Orange, că de-ăla am şi eu...