| Elmma9 a întrebat:

Am o cartela pe Vodafone si nu stiu la ce numar se apeleaza ca sa pot sa-mi activez o extraoptiune. Am incercat *100#,dar nu merge.Imi scrie"Session Terminated"
Telefonul meu este Nokia Lumia 610.
Help. puppy dog eyes Dau funda!

1 răspuns:
| PerrieEdw a răspuns:

*100# si dai la extraoptiuni. alegi optiunea care o doresti.
Eu am alt telefon si asa imi facea si mie pana a trebuit sa imi reincarc si m-am dus la Vodafone si am rugat pe un angajat de acolo sa imi bagea extraoptiunea dorita, asa ca mi-a bagat-o si de atunci mereu cand incarc m-i se activeaza singura.
Daca esti pe abonament nu merge sa activezi o extraoptiune... Funda?